Reklama

Recital Łukasza Bojaczuka

Opublikowano:
Autor:

Recital Łukasza Bojaczuka - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Listopad to czas występów, które dla mieszkańców naszego miasta przygotowali młodzi artyści. Tym razem na recital zaprasza Łukasz Bojaczuk.

Łukasz ma 17 lat i jest uczniem Liceum Ogólnokształcącego Zespołu Szkół nr 3 im. Władysława Stanisława Reymonta w Łukowie. Śpiew to jego największa pasja, a swój wokalny talent rozwija m.in. w Fabryce Piosenki Łukowskiego Ośrodka Kultury oraz w siedleckim Teatrze ES. Chętnie korzysta również z wszelkich innych form warsztatowych.

Łukasz jest laureatem wielu wokalnych konkursów, na szczeblu powiatowym, wojewódzkim i ogólnopolskim. Wśród jego największych osiągnięć można wymienić I miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Dzieci i Młodzieży „Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka” w Krakowie, I miejsce w Konkursie „DEBIUT” w Siedlcach oraz III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki „Wygraj Sukces” w Tarnobrzegu.

Łukasz znalazł się w gronie osób, które otrzymały stypendium artystyczne Burmistrza Miasta Łuków w kategorii śpiew. Recital, na który zaprasza wszystkich mieszkańców będzie zwieńczeniem jego programu stypendialnego.

Recital odbędzie się w niedzielę 27 listopada o godz. 17.00 w sali widowiskowej ŁOK. Wstęp wolny.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE