Reklama

Przeszli do finału ogólnopolskiego konkursu „Wygraj Sukces”

Opublikowano:
Autor:

Przeszli do finału ogólnopolskiego konkursu „Wygraj Sukces” - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Najpierw pokonali wokalistów w eliminacjach regionalnych. Teraz dostali się do kolejnego, ostatniego już etapu 22. Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki \'Wygraj Sukces\' w Tarnobrzegu.

29 kwietnia komisja konkursowa zdecydowała się zakwalifikować do kolejnego etapu konkursu wokalistów Fabryki Piosenki ŁOK: Kubę Jastrzębskiego, Julię Stolarczyk, Martę Skurkę, Łukasza Bojaczuka. Wśród wybranych znaleźli się także wokaliści Studia Wokalnego Fever: Klaudia Borejko i Alicja Dziurdziak.

Młodzi artyści 24 maja wystąpili na warszawskiej scenie. Ich popisy wokalne oceniało jury w składzie: Anna Sandowicz, Mariusz Ryś oraz Arkadiusz Chwałek. Przesłuchania ma za sobą część naszych utalentowanych artystów. Dziś już wiemy, że do finału 22. Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces\" w Tarnobrzegu zakwalifikowała się Julia Stolarczyk z Fabryki Piosenki Łukowskiego Ośrodka Kultury. Nominację uzyskała też Klaudia Borejko ze Studia Wokalnego Fever w Łukowie. Łukasz Bojaczuk z Fabryki Piosenki ŁOK oraz Alicja Dziurdziak ze Studia Wokalnego Fever w Łukowie otrzymali wyróżnienia.  

W przyszłym tygodniu o szansę na sukces i awans do finału będzie walczył Kuba Jastrzębski.  

Wszystkim życzymy powodzenia. Finał 22. Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces\" odbędzie się w dniach 20-22 czerwca 2017 roku w Tarnobrzeskim Domu Kultury w Tarnobrzegu. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE