Reklama

Przesłuchania wokalistów już dziś

Opublikowano:
Autor:

Przesłuchania wokalistów już dziś - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura W Łukowskim Ośrodku Kultury z sukcesami funkcjonuje Fabryka Piosenki. Dziś ruszają przesłuchania osób, które chcą do nich dołączyć.

Kandydaci (od 6.r.ż.), którzy chcą brać udział w zajęciach wokalnych Fabryki Piosenki Łukowskiego Ośrodka Kultury proszeni są o przygotowanie dwóch utworów. Osoby, które ukończyły 12 lat przygotowują utwór w języku polskim oraz utwór w języku obcym. Piosenka może być wykonana z towarzyszeniem podkładu muzycznego (bez linii melodycznej) lub a capella.

Na przesłuchania należy zgłosić się z wypełnionym formularzem. Można go także wysłać na adres mailowy: m.soltyszewska@lok.lukow.pl. Przesłuchania rozpoczynają się już dziś o godzinie 14.00 i potrwają do godz. 20.00. Następne terminy przesłuchań to 7 i 8 września (godz.14.00 – 20.00). Spotkania odbędą się w sali nr 8 Łukowskiego Ośrodka Kultury.

Naukę podejmą kandydaci wykazujący się talentem oraz dobrym słuchem muzycznym. Informacje o osobach zakwalifikowanych na zajęcia Fabryki Piosenki Łukowskiego Ośrodka Kultury zostaną podane na stronie internetowej lok.lukow.pl oraz w holu ŁOK.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE