Reklama

Przesłuchania do Fabryki Piosenki już dziś

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: ŁOK

Przesłuchania do Fabryki Piosenki już dziś - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Śpiew to Twoja pasja? Nie wyobrażasz sobie dnia bez muzyki? Chcesz doskonalić swój głos? A może jesteś na początku wokalnej drogi i chcesz się czegoś nowego nauczyć? Pierwsze przesłuchania już dziś.

Fabryka Piosenki Łukowskiego Ośrodka Kultury zaprasza na przesłuchania. Mile widziane są utalentowane wokalnie osoby powyżej 6. roku życia. Przesłuchania odbywać się będą w kilku terminach.

W sierpniu zostały wyznaczone dwa terminy: dzisiaj i jutro (18 sierpnia) o godzinie 15.00 do 18.00.To jednak nie koniec spotkań z instruktorem. We wrześniu także można będzie zaprezentować swoje umiejętności wokalne. Przesłuchania odbędą się 14 i 15 września w godzinach 12.00-19.00. Miejscem spotkań będzie sala nr 8 Łukowskiego Ośrodka Kultury.

Organizatorzy proszą każdą osobę, która przybędzie na przesłuchanie o przygotowanie co najmniej jednego utworu. Naukę w Fabryce Piosenki podejmą kandydaci wykazujący się talentem oraz dobrym słuchem muzycznym. Informacje o osobach zakwalifikowanych na zajęcia zostaną podane na stronie internetowej lok.lukow.pl oraz w holu ŁOK.

Wszelkie pytania dotyczące naboru prosimy kierować do prowadzącej Fabrykę Piosenki ŁOK Moniki Sołtyszewskiej. Tel: 25 798 32 72. E-mail: m.soltyszewska@lok.lukow.pl    

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE