Reklama

Profilaktyczny przegląd teatralny

Opublikowano: pon, 1 kwi 2019 16:09
Autor: | Zdjęcie: Internet (zdjęcie poglądowe)

Profilaktyczny przegląd teatralny - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Łukowski Ośrodek Kultury zachęca do udziału w I Lokalnym Profilaktycznym Przeglądzie Małych Form Teatralnych. Wydarzenie zaplanowano w środę 3 kwietnia.

Przegląd Małych Form Teatralnych dotyczy tematyki uzależnień, agresji słownej, konsumpcjonizmu i jest skierowany do uczniów szkół średnich i klas VI-VIII szkół podstawowych. Wydarzenie ma charakter prezentacji: ma dać szansę młodym ludziom na wyrażenie tego co uważają za ważne i warte uwagi. Przez sztukę uczniowie szkół mogą pokazać w jaki sposób postrzegają problem zagrożeń, w tym dopalaczy.

Na scenie Łukowskiego Ośrodka Kultury zaprezentują się grupy teatralne z Zespołu Szkół nr 2 im. A. Świętochowskiego w Łukowie, Zespołu Szkół nr 3 im. Wł. St. Reymonta w Łukowie oraz z Zespołu Placówek w Łukowie. Patronat nad Przeglądem objęli: Starosta Łukowski Dariusz Szustek oraz Burmistrz Łukowa Piotr Płudowski.

Organizatorami wydarzenia jest ZS nr 3, Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Łukowie, Miasto Łuków oraz Łukowski Ośrodek Kultury. Początek w środę 3 kwietnia o godz. 11 w ŁOK.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE