Reklama

Prace o Wilku i Zającu

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Łukowski Ośrodek Kultury

Prace o Wilku i Zającu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura W trakcie odbywających się kilkanaście dni temu w Łukowie Dni Kultury Rosyjskiej, ŁOK zorganizował konkurs plastyczny dla najmłodszych. Poniżej prezentujemy wyniki artystycznych zmagań kilkuletnich mieszkańców miasta.

18 kwietnia w Galerii PROwizorium Łukowskiego Ośrodka Kultury odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego na podstawie oglądanych rosyjskich filmów animowanych dla dzieci „Wilk i Zając” w trakcie „Dni Kultury Rosyjskiej w Łukowie”. Oceny prac konkursowych dokonało Jury w składzie Anna Karolkiewicz, Sławomir Żyłka i Tomasz Kanadys, które wybrało najciekawsze prace wykonane przez młodych mieszkańców Łukowa.

Laureatami konkursu plastycznego zostali Olga Dworniak, Tomasz Salamończyk (oboje z Przedszkola Miejskiego nr 7 w Łukowie) oraz Blanka Solnica i Julia Celińska (oboje z PM nr 6 w Łukowie). Wyróżnienia otrzymali natomiast Patrycja Wierzchowska, Joanna Kielusiak, Gabrysia Tomaszewska (wszyscy z PM nr 7 w Łukowie), a także Iga Toniakiewicz, Ala Malon oraz Julka Bryła (wszyscy z PM nr 6 w Łukowie).

Laureaci konkursu oraz osoby wyróżnione w konkursie otrzymali dyplomy oraz nagrody stosowne do zajętych miejsc, a wszyscy uczestnicy konkursu słodkie upominki.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE