Reklama

Ponad stu młodych recytatorów na łukowskiej scenie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Tomasz Kanadys

Ponad stu młodych recytatorów na łukowskiej scenie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Przez dwa dni na scenie Łukowskiego Ośrodka Kultury zaprezentowali się młodzi recytatorzy z przedszkoli powiatu łukowskiego.

11 i 12 października odbywał się XVI Powiatowy Turniej Recytatorski dla przedszkolaków „Moje małe wierszobranie”. Przez dwa dni na scenie zaprezentowało się ponad stu przedszkolaków.  

Na deskach ŁOK wiersze znane przez wszystkich i te mniej popularne recytowały dzieci z łukowskich placówek, ale także z miejscowości powiatu łukowskiego. Przedszkolaki przyjechały z: Trzebieszowa, Łazów, Czerśli, Gręzówki, Okrzei, Huty Dąbrowy, Gołaszyna, Woli Gułowskiej, Burca, Wandowa, Adamowa, Fiukówki, Wólki Domaszewskiej, Wojcieszkowa, Gołąbek, Radoryża Smolanego, Zalesia, Świdrów, Krzywdy, Dębowicy, Krynki, Sarnowa, Zarzecza Łukowskiego i Szaniaw.  

\"Moje małe wierszobranie\" organizowane jest od lat. Podczas tego turnieju recytatorskiego swoje umiejętności mogą zaprezentować najmłodsi. Ich występom często towarzyszą także barwne przebrania. Każdego roku dzieci mogą nie tylko sprawdzić swoje umiejętności, podsłuchać swoich rówieśników, ale także spędzić czas na słuchaniu wierszyków napisanych niegdyś właśnie dla nich.  

  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE