Reklama

PKS dla najmłodszych i najstarszych

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: PKS w Łukowie S. A.

PKS dla najmłodszych i najstarszych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Dwa wydarzenia w ostatnim czasie przygotował łukowski PKS dla mieszkańców naszego miasta. Spółka zaprosiła do spędzenia czasu najmłodszych mieszkańców oraz emerytowanych pracowników przewoźnika.

Impreza plenerowa dla byłych pracowników Spółki oraz wycieczka do JuraParku w Bałtowie to dwa wydarzenia, które w krótkim czasie zorganizował ostatnio PKS w Łukowie S.A. W sobotę 19 maja obecni pracownicy PKS-u pod przewodnictwem Prezesa Zarządu Tomasza Madonia zaprosili na imprezę integracyjną emerytów i rencistów pracujących w przeszłości w przedsiębiorstwie.

- Była to niesamowita okazja do integracji międzypokoleniowej oraz docenienia wkładu pracy byłych pracowników na przestrzeni 51 lat funkcjonowania PKS-u - czytamy w informacji nadesłanej przez przewoźnika.

Natomiast w poniedziałek 21 maja Spółka zorganizowała wyjazd do JuraParku w Bałtowie. W wycieczce uczestniczyły dzieci z miejskich placówek przedszkolnych, które wzięły udział w organizowanym już po raz czwarty przez PKS konkursie plastycznym „Łukowski PKS pomaga spełniać marzenia”. Dzieci oprócz wizyty w parku jurajskim, zwiedziły też Oceanarium 3D, Zwierzyniec oraz wystawę zamków pt. „Polska w miniaturze”. Relację z wycieczki w postaci krótkich filmów można obejrzeć na facebooku PKS-u.

- Mimo, że imprezy były skierowane do różnych grup wiekowych i z tego wynikały różnice, to oba wydarzenia miały też jedną wspólną cechę. Były radosnym przeżyciem zorganizowanym przez PKS w Łukowie S.A - czytamy w informacji prasowej.

Jak zapowiada spółka, która w zeszłym roku obchodziła 50-lecie istnienia, podobne wydarzenia mają być realizowane w przyszłości.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE