Reklama

Nowy dyrektor ŁOK spotkał się z mediami

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wioletta Ekielska

Nowy dyrektor ŁOK spotkał się z mediami - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Dziś nowy dyrektor Łukowskiego Ośrodka Kultury Grzegorz Skwarek spotkał się z przedstawicielami mediów lokalnych, by podsumować rok 2016 i zdradzić kilka planów.

1 stycznia 2017 roku, po zakończonej kadencji Artura Mydlaka i po wygranym konkursie, Grzegorz Skwarek rozpoczął pracę na stanowisku dyrektora Łukowskiego Ośrodka Kultury. Dziś spotkał się z mediami, by opowiedzieć nieco o sobie i swoim pomyśle na funkcjonowanie placówki.  

Wśród informacji, które padły z ust dyrektora znalazło się m.in. zapewnienie, że dotychczasowe imprezy, które odbywały się w ŁOK, będą kontynuowane. Pojawią się jednak dodatkowe propozycje.  

Jedną z pierwszych wystaw będzie prezentacja dzieł sztuki, jakimi są wyszywanki słuchaczek Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Ich część można zobaczyć za naszymi plecami. Pomysł letniego kina będzie kontynuowany. Chcielibyśmy, żeby ŁOK był miejscem, do którego przychodzi się po kulturę, ale także miejscem, z którego kultura wychodzi. Zmieniona zostanie nasza strona internetowa. Ważnym elementem naszych działań będzie także poprawienie bazy lokalowej - powiedział dyrektor Grzegorz Skwarek.  

Podczas spotkania nowy dyrektor mówił także o swojej pasji, jaką jest radio. Na szerszą relację z trwającego ponad godzinę spotkania zapraszamy już wkrótce. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE