Reklama

Noc Kultury: Koncert szkoły muzycznej

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Tomasz Goławski

Noc Kultury: Koncert szkoły muzycznej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura W trakcie odbywającej się w ubiegły piątek 6 Łukowskiej Nocy Kultury swoją twórczość postanowili pokazać uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Łukowie. Zaprosili oni mieszkańców naszego miasta na wyjątkowy koncert.

Koncert i pokaz umiejętności młodych muzyków zorganizowano w budynku Państwowej Szkoły Muzycznej przy ul. Kwiatkowskiego w Łukowie. W sali koncertowej zaprezentował się szkolny chór pod przewodnictwem Agnieszki Goławskiej i poszczególni uczniowie uczący się w placówce.

Przed publicznością wystąpili: Nela i Gabriel Konopińscy, Marcin Wolny, Gabriela Szmulik, Łucja Mateńko, Kacper Kardas, Radima Soltmuradova, Łukasz Smyk, Bartosz Makowski, Szymon Domański oraz Zespół Kameralny w składzie Patrycja Sadło, Natalia Sałata, Dominika Piros, Filip Szuksztul, Karolina Oklińska. Nie zabrakło również pokazu młodszych klas w interpretacji rytmiczno-ruchowej.

Mimo iż koncert trwał jednie około półtorej godziny, to pokazał jak duże umiejętności muzyczne drzemią w mieszkańcach naszego miasta.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE