Reklama

Niezapominajki na ogólnopolskim przeglądzie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Gmina Łuków

Niezapominajki na ogólnopolskim przeglądzie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura To jedyny zespół z terenu naszego województwa, który wziął udział w XVII Ogólnopolskim Przeglądzie Artystycznym Ruchu Seniorów ARS 2016 we Włocławku.

\"Niezapominajki\"  z Dminina to zespół, który reprezentował województwo lubelskie podczas Ogólnopolskiego Przeglądu Artystycznego Ruchu Seniorów we Włocławku. Zespół znalazł się w gronie 70 grup z terenu całej Polski.

Uczestnicy spotkania we Włocławku prezentowali swój dorobek w czterech kategoriach: folklor, taniec, muzyka i teatr. „Niezapominajki” reprezentowały kategorię folklor. Do udziału w Przeglądzie zespół otrzymał nominację na XVII Wojewódzkim Przeglądzie Artystycznego Ruchu Seniorów ARS 2016 w Puławach.

W skład zespołu „Niezapominajki” wchodzą: Bogumiła Rozwadowska - kierownik zespołu, Elżbieta Niewęgłowska, Alina Zalewska, Jadwiga Cabaj, Teresa Goławska, Stanisława Zalewska, Marianna Grochowska, Marianna Łukasik, Hanna Przybysz, Halina Łukasik, Urszula Kudlak i akompaniatorzy Mirosław Łukasik (akordeon) i Henryk Wysocki ( bęben).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE