Reklama

Nie tylko Puławy, ale i Włodawa

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Łukowski Ośrodek Kultury

Nie tylko Puławy, ale i Włodawa - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura W jednym z poprzednich artykułów pisaliśmy o sukcesach młodych łukowskich wokalistów w Puławach. Okazuje się jednak, że łukowianie z sukcesem śpiewają także we Włodawie.

W piątek 13 stycznia we Włodawie odbył się XI Wojewódzki Festiwalu Kolęd i Pastorałek, zorganizowany przez lokalny Młodzieżowy Dom Kultury. W muzycznych zawodach z sukcesem zaprezentowali się łukowianie reprezentujący działającą przy ŁOK Fabrykę Piosenki, którzy zajęli trzy czołowe miejsca w kategorii solistów w przedziale wiekowym 6-9 lat.

I tak, najwyższe miejsce zajęła Gabriela Łukasik reprezentująca na konkursie Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łukowie. Tuż za nią uplasowała się Emilia Szcześniak (FP ŁOK), zaś najniższy stopień podium zajął Mikołaj Gajowy (FP ŁOK), reprezentujący na konkursie Szkolne Studio Piosenki przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łukowie.

Ponadto w kategorii zespołów wokalnych i chórów w przedziale wiekowym 6-9 lat pierwsze miejsce zajął zespół trzech wokalistów z Fabryki Piosenki Łukowskiego Ośrodka Kultury - TRIO „Jedyneczka\" reprezentujący na konkursie Szkolne Studio Piosenki przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łukowie. W skład tego zespołu wchodzi: Marta Wardak, Weronika Wierzchowska oraz Mikołaj Gajowy.

Instruktorem wokalnym Fabryki Piosenki Łukowskiego Ośrodka Kultury jest Monika Sołtyszewska.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE