Reklama

Muzyczne sukcesy łukowianek

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: ŁOK / nadesłane do Redakcji

Muzyczne sukcesy łukowianek - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Kolejne sukcesy odnoszą utalentowane muzycznie łukowianki. Miłe informacje napływają do nas m.in. z Bielska Podlaskiego oraz Kielc.

Styczeń to szczególny okres dla utalentowanych muzycznie mieszkańców Łukowa. Osoby te w ostatnich dniach często odnoszą sukcesy na różnego rodzaju konkursach i przeglądach muzycznych. Tak też było ostatnio w Bielsku Podlaskim oraz w Kielcach.

20 i 21 stycznia w Bielskim Domu Kultury odbył się XIX Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek Współczesnych „Kantyczka 2018”. Sukces osiągnęła na nim łukowianka Zuzanna Bochman, która otrzymała specjalną nagrodę Dyrektora Festiwalu oraz wyróżnienie jurorskie w solistów w wieku 7-11 lat. Nagrodę otrzymała też Alicja Dziurdziak zdobywając II miejsce w kategorii 12-15 lat.

Wyróżnienia na przeglądzie w Bielsku Podlaskim otrzymali też Zofia Szczuchniak, wspomniana już Zuzanna Bochman, Julia Stolarczyk i Marta Wardak. W Bielsku Podlaskim występowała też Anastazja Klimiuk.

Ponadto, kilka dni wcześniej 18-20 stycznia w Kielcach zorganizowany został inny koncert kolęd i pastorałek. III miejsce w kategorii solistów 10-13 lat zdobyła łukowianka Gabriela Łukasik, a zwycięstwo odniosła wspomniana Alicja Dziurdziak.

Utalentowanych muzycznie mieszkankom Łukowa gratulujemy sukcesówUDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE