Reklama

Muzeum na dużym ekranie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Łukowski Ośrodek Kultury

Muzeum na dużym ekranie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza na cykl kinowych spektakli, w których oglądać będzie można... znane na całym świecie muzea. Najbliższą tego typu projekcję zaplanowano na 18 listopada.

"Wystawa na Ekranie" to cykl kinowych projekcji przedstawiających eksponaty i arcydzieła, do których dostęp często jest ograniczony z różnych powodów. Za pomocą filmu widzowie mogą też poznać fakty z życia najważniejszych artystów malarzy świata, mogą przyjrzeć się detalom niewidocznym na co dzień w trakcie tradycyjnych wizyt w muzeum.

Pomysłodawcą i głównym producentem odnoszącej sukcesy na całym świecie „Wystawy na Ekranie” jest Phil Grabsky, który dzięki narracji i wypowiedziom ekspertów, wizytom w pracowniach konserwatorskich umożliwia widzom zobaczenie w jakości HD najsłynniejszych obrazów i rzeźb na świecie. Projekcje wyświetlane są w ponad tysiącu kin w 30 krajach, a teraz zawitają również do Łukowa.

Pierwsza za zaplanowanych projekcji to "Degas. Umiłowanie perfekcji", zaplanowana na 18 listopada, na godz. 17.00. ŁOK zaprasza też do rezerwowania wizyt na luty i czerwiec przyszłego roku, kiedy to pokazane zostaną historie Pabla Picassa Vincenta Van Gogha. Z oferty domu kultury i Kina Łuków mogą skorzystać też szkoły i instytucje. ŁOK zaprasza już dziś do rezerwowania dodatkowych terminów na pokazy.


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE