Reklama

„Młody Picasso” w Kinie Łuków

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum portalu

„Młody Picasso” w Kinie Łuków - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura "Wystawa na Ekranie" to cykl projekcji filmowych, na których oglądać można zawartość najbardziej znanych muzeów na świecie oraz najsłynniejsze dzieła sztuki. W Kinie Łuków już wkrótce będzie można obejrzeć w ten sposób dzieła Pabla Picassa.

Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza do Kina Łuków na wystawę „Młody Picasso”. Na dużym ekranie w jakości obrazu HD pokazane zostaną dzieła uznawanego za jednego z największych i najbardziej znaczących w historii malarza. W kinowym pokazie za pomocą filmowych kadrów pokazane zostaną arcydzieła malarstwa, a wędrówce po salach galeryjnych i muzealnych towarzyszyć będą historie dzieł Picassa, prezentacja jego biografii, wypowiedzi ekspertów analizujących styl i technikę obrazów.

Projekcję zaplanowano na niedzielę 24 lutego, na godz. 16.00. Bilety w cenie: 30 zł (normalny) oraz 25 zł (ulgowy) są do nabycia w Kasie Kina Łuków lub w Internecie.

ŁOK informuje również, że w przypadku grup zorganizowanych istnieje możliwość obejrzenia wystawy w kinie w innym terminie. Zainteresowane osoby są proszone o kontakt pod numerem 531 031 888.


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE