Reklama

Młody aktor wyróżniony

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Młody aktor wyróżniony - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Kacper Siwiak z Łukowskiego Ośrodka Kultury otrzymał wyróżnienie na konkursie teatralnym w Lublinie. To pierwsze tego typu docenienie talentu łukowianina, który dotychczas realizował się jako recytator.

26 kwietnia w Domu Kultury ABC Czechów w Lublinie odbył się dzień teatrów młodzieżowych. Po występach artystów jury postanowiło przyznać wyróżnienia i nagrody, z których jedno trafiło do Kacpra Siwiaka z Łukowskiego Ośrodka Kultury.

Artysta, który łukowskiemu odbiorcy kojarzy się raczej z recytacją, stawia pierwsze kroki w aktorstwie i na początek mierzy się z trudną formą, jaką jest monodram.

- Kacper świadomie wydobywa tragizm i komizm sytuacji, unosi aktorsko podjęty temat. Stosując adekwatne środki wyrazu: trafione gesty, dobrą dykcję, artykulację, rytm i energię sprawia, że półgodzinnym samotnym byciem na scenie łukowski debiutant nie zanudza. A to upoważnia go do podejmowania nowych wyzwań aktorskich - tak z sukcesu podopiecznego cieszy się Sławomir Żyłka Instruktor ŁOK.

Kacper Siwiak podczas występu w Lublinie przedstawił „Lekcja muzyki”. o uznanie walczył on podczas XXVI edycji konkursu teatralnego SEZON 2017/2018.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE