Reklama

Łukowscy recytatorzy o Ojczyźnie mojej najmilszej

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Łukowski Ośrodek Kultury

Łukowscy recytatorzy o Ojczyźnie mojej najmilszej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Trójka młodych recytatorów przygotowanych przez Sławomira Żyłkę pojechała do Lublina, by tam zachwycić pełną artystycznego wyrazu mową.

25 października w Lubelskim Centrum Kultury odbyły się przesłuchania recytatorów z terenu Lubelszczyzny. Kilkadziesiąt osób wzięło wówczas udział w VIII Konkursie Recytatorskim „Ojczyzno moja najmilsza\".  

O umiłowanej Ojczyźnie, pięknym słowem dobitnym i pełnym artystycznego wyrazu, mówili recytatorzy w trzech kategoriach wiekowych: dzieci, młodzież i dorośli. Łukowski Ośrodek Kultury reprezentowała grupa recytatorów przygotowanych przez Sławomira Żyłkę: Julia Semczuk, Bartek Niewęgłowski i Kacper Siwiak.  

Ich prezentacje były świadome, pełne wyrazu artystycznego i świadczące o kulturze słowa – tak opisuje ich występ instruktor S. Żyłka.  

Najlepsi spośród prezentującego się we wtorek grona, zostaną zaproszeni do udziału w koncercie patriotycznym 14 listopada. Po raz pierwszy odbędzie się on w Sali Operowej Lubelskiego Centrum Spotkania Kultur. Wraz z recytatorami czekamy na wyniki, wierząc, że w Lublinie znów będą słyszani.    

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE