Reklama

Łukowianie nagrodzeni w konkursie \"Jesienne Nutki\"

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Łukowski Ośrodek Kultury

Łukowianie nagrodzeni w konkursie \"Jesienne Nutki\" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura 8 listopada w Młodzieżowym Domu Kultury \"Pod Akacją\" w Lublinie odbył się Wojewódzki Konkurs Piosenki \"Jesienne Nutki 2016\". Nasi wokaliści wrócili z nagrodami.

Przed jury wystapiło 36 solistów i 5 zespołów wokalnych ze szkół podstawowych i gimnazjów z terenu województwa lubelskiego. Łuków miał silną reprezentację, która wróciła z nagrodami. Oto wyniki naszych artystów.

W kategorii kl. I-III szkoły podstawowe - soliści

Złoty Kasztan otrzymała Gabrysia Łukasik z Zespołu Szkolno-Przedszkolny w Łukowie (naucz. Przemysław Oskroba). Srebrny Kasztan powędrował do Mikołaja Gajowego ze Szkolnego Studia przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łukowie (naucz. Anna Pudełek).

Kategoria IV-VI szkoły podstawowej - soliści

Wyróżnienia wyśpiewali: Kuba Jastrzębski z Łukowskiego Ośrodka Kultury (naucz. Monika Sołtyszewska) oraz Alicja Dziurdziak ze Szkoły Podstawowej w Łukowie (naucz. Agnieszka Czerska).

Kategoria gimnazja – soliści

Złoty Kasztan otrzymała Julia Stolarczyk, którą do występu przygotowywała Monika Sołtyszewska. Natomiast Srebrny Kasztan wyśpiewała Natalia Wysocka ze Studia Wokalnego „FEVER” w Łukowie (naucz. Magdalena Hymos-Sulej). W tej kategorii jury postanowiło przyznać wyróżnienie, które otrzymała Anastazja Klimiuk z Łukowski Ośrodek Kultury (naucz. Monika Sołtyszewska).

Oprócz przesłuchań, które dla reprezentantów naszego powiatu zakończyły się sukcesem, odbyły się także warsztaty wokalne z Aleksandrą Dobrowolską - trenerką i właścicielką Studia wokalnego \"GET MIUSIC\" z Lublina. Organizatorami konkursu był Młodzieżwoy Dom Kultury \"Pod Akacją\" w Lublinie we wspołpracy z Domem Kultury LSK w Lublinie. Wydarzenie to objęli patronatem honorowym: Prezydent Miasta Lublin Krzysztof Żuk, Marszałek Województwa Lubelskiego Sławomir Sosnowski oraz Lubelski Kurator Oświaty Teresa Misiuk.


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE