Reklama

Reklama

„Łuków miastem zieleni”. Kto wygra?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

 „Łuków miastem zieleni”. Kto wygra? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Blisko 60 prac wpłynęło do Urzędu Miasta Łuków na konkurs plastyczny dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz z klas „0” pt. „Łuków miastem zieleni”

Reklama

Do  zabawy zaprosił Wydział Zarządzania Projektami i Promocji, który wyłonił już najlepsze prace. Z grona 13 najlepszych prac wkrótce zostaną wyłonione te zwycięskie.

 

Inicjatywa adresowana do najmłodszych mieszkańców Łukowa miała na celu rozwijanie ich wrażliwości estetycznej. Organizatorzy chcieli też poznać, jak naszą Małą Ojczyznę postrzegają jej najmłodsi mieszkańcy. W konkursie wzięły udział dzieci z przedszkoli, których organem prowadzącym jest Miasto Łuków oraz maluchy z placówek prywatnych. Ich zadaniem było wykonane pracy plastycznej, przedstawiającej wyobrażenie zieleni miejskiej w Łukowie - tego co jest widzialne dzisiaj i tego, co zdaniem dzieci mogłoby pojawić się w przyszłości w mieście.

 

Wyboru najlepszych prac dokonała komisja konkursowa złożona z pracowników Wydziału Zarządzania Projektami i Promocji Urzędu Miasta Łuków. Poniżej opublikowano te prace, spośród których wyłoniona zostanie najlepsza trójka i które otrzymają wyróżnienia. Gdy komisja dokona wyboru laureatów, z opiekunami nagrodzonych i wyróżnionych osób skontaktują się pracownicy Urzędu. Z uwagi na panującą w kraju sytuację epidemiczną, nagrody dla laureatów przekazane zostaną w sposób indywidualny. Już teraz gratulujemy wszystkim nagrodzonym.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE