Reklama

ŁOK zaprasza w swoje progi

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum portalu

ŁOK zaprasza w swoje progi - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza mieszkańców miasta do skorzystania ze swojej oferty. Co będzie działo się w placówce w najbliższych dniach?

Już w najbliższą sobotę 12 stycznia w Kinie Łuków wyświetlony zostanie tegoroczny koncert karnawałowy z Sydney w wykonaniu André Rieu oraz Orkiestry Johanna Straussa. Początek dwugodzinnej retransmisji zaplanowano na godz. 17.00. Bilety w cenie 30 zł (normalny) i 25 zł (bilet ulgowy) można nabyć w kasie kina, bądź w Internecie.

Dzień przed kinową projekcją, w piątek 11 stycznia w sąsiedniej sali widowiskowej ŁOK odbędzie się koncert – podróż w czasie – pt. „Piosenka Ci nie da zapomnieć”. Do dwudziestolecia międzywojennego przeniosą wokaliści Fabryki Piosenki ŁOK, któzy zaśpiewają największe przeboje Henryka Warsa, Zygmunta Wiehlera, Jerzego Petersburskiego, Jerzego Jurandota czy Ludwika Starskiego. Bilety w cenie 10 zł zostaną przeznaczone na dalszą działalność Fabryki Piosenki.

Kilkanaście dni później, 20 stycznia zaplanowano kolejną retransmisję z Teatru Bolszoj w Moskwie. Tym razem w łukowskim kinie zostanie wyświetlony „Dziadek do orzechów” z muzyką Piotra Czajkowskiego. Bilety na kojarzące się z Bożym Narodzeniem przedstawienie także można kupić w kasie Kina Łuków lub w Internecie.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE