Reklama

ŁOK zaprasza młodzież na warsztaty „WSPÓŁ… CZUCIE NA SCENIE z Mrożkiem w tle”

Opublikowano:
Autor:

ŁOK zaprasza młodzież na warsztaty „WSPÓŁ… CZUCIE NA SCENIE z Mrożkiem w tle” - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza osoby w wieku od 9 do 17 lat na warsztaty teatralne.

Motywem przewodnim będzie twórczość Sławomira Mrożka. Warsztaty zaplanowano na wtorek 11 sierpnia o godz. 17.00. Odbywać się będą w sali widowiskowej Łukowskiego Ośrodka Kultury.

 

- To wydarzenie zmierzające do stworzenia dzieciom i młodzieży możliwości atrakcyjnego spędzenia czasu wolnego podczas wakacji - przekonuje Sławomir Żyłka, koordynator inicjatywy.

 

W zajęciach warsztatowych weźmie udział ponad 20 osób. Uczestnicy będą podzieleni na dwie grupy w celu zachowania wszelkich procedur i obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa. Instruktorem prowadzącym będzie Marcin Woszczewski w asyście Marcina Nawrockiego i Szymona Woszczewskiego z Teatru MMS impro z Rudy-Huty.  Pomysłodawcą i koordynatorem warsztatów z ramienia ŁOK jest Sławomir Żyłka przy współpracy pozostałych pracowników placówki.

 

Warsztaty zakończą się otwartym pokazem powarsztatowym a także improwizowanym spektaklem Teatru MMS impro z Rudy-Huty. Będą upominki dla uczestników w postaci biletów kinowych, które zapewnią uczestnikom wakacyjne popołudnia w Kinie Łuków.

 

Organizacja warsztatów jest możliwa dzięki wsparciu finansowemu i organizacyjnemu Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Łukowie.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE