Reklama

Reklama

ŁOK: W obiektywie Joanny

Opublikowano:
Autor:

ŁOK: W obiektywie Joanny  - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Przez krótką chwilę w Galerii PROwizorium Łukowskiego Ośrodka Kultury pojawi się wystawa fotografii Joanny Kielmas

Reklama

 

Wyciszone pejzaże, odrobina fotografii miast, to będzie można obejrzeć w ŁOK-u przez tydzień w dniach 7-14 października. 

 

O sobie, a bardziej o wystawie Joanna pisze tak:

 

Nazywam się Joanna Kielmas. Mieszkam w Łukowie. Jestem studentką na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne, drugiego stopnia na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach. Fotografia zawsze odgrywała w moim życiu ważną rolę. Bardzo często uwieczniam na swoich zdjęciach miejsca, które miałam okazję zobaczyć i do których mam ogromny sentyment. Uwielbiam uwieczniać na swoich fotografiach malownicze zachody słońca, piękno natury: kwiaty, krajobrazy, a także architekturę miast. Często podróżuję po różnych zakątkach Polski. Każde miejsce, które odwiedzam, zawsze uwieczniam na zdjęciach.

 

W wystawie chciałam przedstawić miejsca, które odwiedziłam i są one dla mnie wyjątkowe. Ekspozycja przedstawia moją miłość do fotografii i pokazuje różne zakątki Polski: Miasto Grudziądz, Lublin, Polskie Tatry, Jezioro Firlej i wiele innych. Zaprezentowany wernisaż jest szczeblem umożliwiającym zdobycia dodatkowych punktów do uzyskania stypendium rektora Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE