Reklama

ŁOK: konkursy recytatorskie i przegląd teatralny

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Łukowski Ośrodek Kultury

ŁOK: konkursy recytatorskie i przegląd teatralny - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Łukowski Ośrodek Kultury zorganizował w ubiegłym tygodniu dwa wydarzenia dla miłośników teatru i recytacji. W placówce przeprowadzono powiatowe eliminacje do konkursów recytatorskich oraz I Lokalny Profilaktyczny Przegląd Małych Form Teatralnych.

Jak czytamy w nadesłanych informacjach, powiat łukowski na eliminacjach wojewódzkich w konkursie „Przebudzeni do życia” będzie reprezentowała Julia Semczuk pracująca z instruktorem Sławomirem Żyłką. Natomiast w eliminacjach wojewódzkich do 64. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego udział weźmie Mateusz Redzik z Zespołu Szkół nr 3 im. Władysława Reymonta w Łukowie, przygotowany przez Małgorzatę Świerk.

Natomiast zorganizowany 3 kwietnia Przegląd Małych Form Teatralnych dotyczył tematyki uzależnień, agresji słownej, konsumpcjonizmu i był skierowany do uczniów szkół średnich i klas VI-VIII szkół podstawowych. Przegląd miał charakter prezentacji - miał dać szansę młodym ludziom na wyrażenie tego co uważają za ważne i warte uwagi oraz pokazać w jaki sposób postrzegają problem zagrożeń, w tym dopalaczy.

W przeglądzie na scenie zaprezentowały się 3 grupy teatralne: z ZS nr 2 w Łukowie, Zespołu Placówek w Łukowie oraz ZS nr 3 w Łukowie. Ponadto wystąpiła schola z Parafii Św. Brata Alberta w Łukowie a także dwie osoby: były więzień Zakładu Karnego w Siedlcach Kamil Perka oraz przedstawiciel Szkoły Nowej Ewangelizacji Barbara Montewka.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE