Reklama

Łęczna. Wykonaj zdjęcie powiatu i zdobądź nagrody

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Łęczna. Wykonaj zdjęcie powiatu i zdobądź nagrody - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Samorządowe Forum Ziemi Łęczyńskiej zaprasza uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz dorosłych do konkursu fotograficznego Pejzaż Powiatu Łęczyńskiego.

Prace na konkurs można składać w sekretariacie Zespołu Szkół nr 2 w Łęcznej lub przesłać pocztą elektroniczną na adres: [email protected] Mogą to być zdjęcia w formacie 15x21 cm lub zdjęcia cyfrowe w wersji elektronicznej zapisane na płycie CD-R lub DVD (2000x3000 pikseli).

Każdy uczestnik konkursu, którego prace zostaną zakwalifikowane na wystawę otrzyma bezpłatnie kalendarz fotograficzny na 2016 r. zawierający zdjęcia naszego powiatu. Również zostanie zorganizowana pokonkursowa wystawa fotograficzna w w Zespole Szkół nr w Łęcznej.

Zachęcamy dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w IV Konkursie Fotograficznym pt. „Pejzaż Powiatu Łęczyńskiego” pod patronatem Starosty Łęczyńskiego. Szczegóły poniżej w regulaminie.

Koordynatorem konkursu jest Pan Witold Muszyński – opiekun koła fotograficznego w Szkole Podstawowej nr 4 w Łęcznej – kontakt: [email protected] Konkurs to realizacja zadania zleconego przez Powiat Łęczyński pt. „Powiat Łęczyński-Moja Mała Ojczyzna”- edukacja regionalna dzieci i młodzieży.

Konkurs Fotograficzny pt. „Pejzaż Powiatu Łęczyńskiego” organizowany jest co 5 lat i potrwa do 15 października 2015 r.

Patronat medialny nad konkursem leczna24.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE