Reklama

Koncertowa niedziela

Opublikowano:
Autor:

Koncertowa niedziela - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Nagraj jak śpiewasz, prześlij materiał organizatorom a oni zdecydują czy ty także wystąpisz podczas II Festiwalu Piosenki \"Łukowskie Amonity\". Najlepsi zostaną zaproszeni do nagrania płyty.

18 czerwca o godzinie 17.00 w łukowskim amfiteatrze odbędzie się II Festiwal Piosenki \"Łukowskie amonity\". By zaśpiewać podczas festiwalu, trzeba przejść eliminacje.

Do śpiewania zaproszeni są soliści - uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych. Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie do 12 czerwca na adres e-mail: estiwal.lukowskieamonity@gmail.com ​jednego utworu festiwalowego w wykonaniu dziecka.

Do Festiwalu zostanie zakwalifikowanych maksymalnie 25 wykonawców. Laureaci natomiast wezmą udział w nagraniu płyty i charytatywnym koncercie pokonkursowym promującym krążek. 

Na wydarzenie zaprasza Fundacja Cegiełkowo \"Pasja i Pomoc\", Rada Rodziców przy Gimnazjum nr 2 w Łukowie oraz Zespół Szkolno -Przedszkolny w Łukowie. Partnerami są: Urząd Miasta Łuków oraz Łukowski Ośrodek Kultury. 
Tuż po Festiwalu, o godzinie 19.30, na scenie amfiteatru wystąpią młodzi artyści z naszego miasta, których muzyczne talenty już zostały uwiecznione na płycie \"Nasz świat w obłokach\". Usłyszymy więc Klaudię Borejko, Natalię Wysocką, Sylwię Purzycką i Martę Skurkę. Tytułową piosenkę \"Nasz świat w obłokach\" zaśpiewa Kornel Końka.  Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE