Reklama

Koncert Kolęd i Słodkich Serc ZDJĘCIA

Opublikowano: pon, 19 gru 2016 10:40
Autor: | Zdjęcie: Wioletta Ekielska

Koncert Kolęd i Słodkich Serc ZDJĘCIA - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Podczas wczorajszego koncertu wystąpili łukowscy wokaliści i instrumentaliści. Nie zabrakło także gwiazd wieczoru - Pauliny Grochowskiej i Macieja Miecznikowskiego.

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej. By wprowadzić mieszkańców naszego miasta i okolic w świąteczny nastrój wczoraj w hali sportowej przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym odbył się kolejny już Koncert Kolęd i Słodkich Serc. Biletem wstępu, tradycyjnie, były słodycze, które w ramach akcji przeprowadzanej przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej „Pomóż dzieciom przetrwać zimę” zostaną przekazane najmłodszym.  

Tego wieczoru wśród artystów, którzy wystąpili na scenie znalazł się Andrzej Wojtuś, który zagrał kolędę na harmonijce, a także Mateusz Babiak z gitarą w ręku. Nie zabrakło oczywiście kolęd w wykonaniu Towarzystwa Muzycznego im. Antoniego Próchniewicza. Na występach instrumentalistów koncert się nie zakończył. Przed licznie zgromadzoną publicznością wystąpili wokaliści – stypendyści Burmistrza Łukowa. Julia Stolarczyk zaśpiewała „W ubogiej stajence”, Marta Skurka „Szarą kolędę” a Łukasz Bojaczuk „Mario, czy już wiesz?”. Obecni na sali usłyszeli także utwór „On do Ciebie przyszedł” w wykonaniu Klaudii Borejko, „Cichą noc” w wykonaniu Alicji Dziurdziak czy „Anioł pasterzom mówił” kolędę wyśpiewaną przez Weronikę Wierzchowską. Tego wieczoru na scenie zaprezentowała się także Marta Wardak i Mikołaj Gajowy. Gwiazdą wieczoru był natomiast Maciej Miecznikowski, który wystąpił wraz z Pauliną Grochowską.  

Tego wieczoru nie mogło zabraknąć Betlejemskiego Światła Pokoju. Harcerze z łukowskiej Komendy Hufca Związku Harcerstwa Polskiego przekazali obecnym na koncercie mieszkańcom naszego miasta i okolic światełko pokoju, które zostało zaniesione do domów.    

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE