Reklama

Kolejny sukces Emilii Szczęśniak

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Łukowski Ośrodek Kultury

Kolejny sukces Emilii Szczęśniak - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Za nami XVI Regionalny Festiwal Kolęd i Pastorałek "Kolęda Polska" w Opolu Lubelskim. Jego laureatką została Emilia Szczęśniak z Łukowskiego Ośrodka Kultury.

Młoda wokalistka działającej przy ŁOK Fabryki Piosenki zajęła pierwsze miejsce w konkursie kolęd i pastorałek w Opolu Lubelskim. Koncert laureatów odbył się w niedzielę 21 stycznia w tej miejscowości, a poprzedzony został przesłuchaniami kilkanaście dni wcześniej.

Emilia Szczęśniak zyskując uznanie jury za umiejętności wokalno-muzyczne, aranżację utworów oraz ogólny wyraz artystyczny, zwyciężyła w kategorii solistów w wieku 6-9 lat. Za swój występ otrzymała puchar i nagrody rzeczowe.

Co ciekawe, sukces w Opolu Lubelskim jest już kolejnym triumfem dziewczynki na przestrzeni ostatnich kilku tygodni. Tego samego dnia, w niedzielę 21 stycznia mała łukowianka zdobyła też III miejsce w gupie wiekowej klas I-III na Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd w Puławach. Jury doceniło warsztat Emilki, która wcześniej jako jedna z blisko półtora tysiąca wykonawców rywalizowała w preeliminacjach.

Ponadto na początku roku łukowianka triumfowała w podobnym konkursie w Karczmiskach w powiecie opolskim, śpiewała też w Woli Gułowskiej. Jej instruktorem wokalnym jest Monika Sołtyszewska z Fabryki Piosenki ŁOK.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE