Reklama

Kolejni stypendyści na scenie

Opublikowano:
Autor:

Kolejni stypendyści na scenie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Marta Wardak, Weronika Wierzchowska oraz Mikołaj Gajowy już dziś zaśpiewają przed łukowską publicznością. Zapraszają na stypendialny recital wokalny.

Marta, Weronika oraz Mikołaj to tegoroczni stypendyści Burmistrza Łukowa w kategorii śpiew. Swój warsztat wokalny szkolą u Anny Pudełek w Szkolnym Studio Piosenki przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łukowie oraz u Moniki Sołtyszewskiej w Fabryce Piosenki Łukowskiego Ośrodka Kultury.

Marta Wardak jest uczennicą II klasy Szkoły Podstawowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łukowie oraz uczennicą I klasy Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Łukowie w klasie skrzypiec. Od dwóch lat bierze udział w różnych konkursach piosenki na szczeblu powiatowym, wojewódzkim, regionalnym i ogólnopolskim, zdobywając na nich czołowe miejsca, wyróżnienia i nominacje na wyższy etap danego konkursu.

Weronika Wierzchowska jest uczennicą II klasy Szkoły Podstawowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łukowie oraz uczennicą I klasy Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Łukowie w klasie skrzypiec. Swoje spotkanie z muzyką Weronika rozpoczęła już w przedszkolu śpiewając ulubione piosenki podczas różnych uroczystości. Do jej największych osiągnięć jakie \"wyśpiewała\" należą: I miejsce na XVII Ogólnopolskim Festiwalu Dzieci i Młodzieży „Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka\" w Krakowie, II miejsce w XII Konkursie Piosenki Patriotycznej pt. „Pieśń Ojczyzny Pełna” w Kocku oraz III miejsce (Brązowa Róża) w VIII Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki „Kwietnik” w Kutnie.

Mikołaj Gajowy jest uczniem III klasy Szkoły Podstawowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łukowie oraz uczniem II klasy Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Łukowie, w której uczy się gry na klarnecie. Mikołaj swój dorobek wokalny chętnie prezentuje mieszkańcom Łukowa podczas uroczystości lokalnych. Do jego osiągnięć należy: I miejsce (Złota Róża) w VIII Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki „Kwietnik” w Kutnie, I miejsce w XII Konkursie Piosenki Patriotycznej pt. „Pieśń Ojczyzny Pełna” w Kocku oraz II miejsce (Srebrny Kasztan) w Wojewódzkim Konkursie Piosenki „Jesienne Nutki 2016\" w Lublinie.

Na swój stypendialny recital zapraszają już dziś na godzinę 16.30 do Łukowskiego Ośrodka Kultury. Wstęp wolny.


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE