Reklama

Kartką oddaj nastrój świąt

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wioletta Ekielska

Kartką oddaj nastrój świąt - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych do wzięcia udziału w konkursie plastycznych na "Kartkę Wielkanocną 2016".

Zadanie jakie czeka uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych to wykonanie kartki, która wyrazi nastrój świąt Wielkanocnych. Organizatorzy konkursu czekają na autorską wizję plastyczną, obrazującą tradycje ludowe i (lub) chrześcijańskie, związane z czasem Wielkiego Postu i Świąt Wielkiej Nocy.

Konkurs adresowany jest tylko do autorów indywidualnych (prace zbiorowe nie będą brane pod uwagę). Każdy uczestnik może złożyć maksymalnie 1 projekt kartki, wykonanej samodzielnie i bez użycia elementów gotowych.Technika wykonania to dowolna TECHNIKA PŁASKA! Umożliwi to skanowanie projektu. Organizatorzy proszą także, by uczestnicy konkursu nie używali elementów złotych, srebrnych i materiałów połyskujących. Wymagany format projektu to A5.

Łukowski Ośrodek Kultury czeka na pocztówki do 11 marca. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie www.lok.lukow.pl. Prace wykonane przez uczniów zostaną zaprezentowane podczas wystawy, na której organizatorzy konkursu wręczą nagrody. Wystawa odbędzie się 17 marca.

Więcej informacji na temat konkursu w Łukowskim Ośrodku Kultury. 


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE