Reklama

Karnawałowy bal emerytów

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Łukowski Ośrodek Kultury

Karnawałowy bal emerytów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Słuchacze działającego przy Łukowskim Ośrodku Kultury Uniwersytetu Trzeciego Wieku bawili się na zabawie karnawałowej. Zorganizowano ją w sobotę 2 lutego.

Karnawałowa zabawa odbyła się w sali widowiskowej ŁOK. Rozpoczęła się od odtańczenia tradycyjnego poloneza. Słuchaczom Uniwersytetu Trzeciego Wieku towarzyszył zespół "Szwagry Band" oraz Vivo Divido. Emeryci mogli też wziąć udział w animacjach tanecznych i zabawach przygotowanych przez instruktorów domu kultury.

Łukowski Uniwersytet Trzeciego Wieku to nietypowa placówka dydaktyczna adresowana dla osób powyżej 50. roku życia. Jej celem jest aktywizacja osób starszych i wykorzystanie ich doświadczenia życiowego w różnego rodzaju formach aktywności i zainteresowaniach.

Uniwersytet działający przy Łukowskim Ośrodku Kultury powstał w marcu 2012 roku. Jego słuchacze mogą skorzystać z szerokiej gamy form aktywności, zarówno fizycznej jak i intelektualnej. Osoby uczestniczące w zajęciach UTW mogą skorzystać z warsztatów literackich, komputerowych, wspólnych wyjść na basen, zajęć tanecznych, teatralnych i zajęć plastycznych. Uczą się także języków obcych.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE