Reklama

Kamena z... wolontariuszem

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Tomasz Goławski

Kamena z... wolontariuszem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Znany wolontariusz Piotr Wróbel będzie bohaterem najbliższego spotkania Klubu Kamena. Na rozmowy o wolontariacie zaprasza tradycyjnie Zofia Kamola.

Działający przy Łukowskim Ośrodku Kultury Klub Kamena zaprasza na kolejne spotkanie. Tym razem we wtorek 12 marca o godz. 17 chętni będą mogli spotkać się z Piotrem Wróblem, znanym wolontariuszem, który od lat z dużym zaangażowaniem i pasją niesie pomoc potrzebującym.

Piotr Wróbel co roku zbiera pieniądze m.in. na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Kwestuje też ze stowarzyszeniem Nasze Dziedzictwo na rzecz ratowania zniszczonych i zabytkowych nagrobków na łukowskim cmentarzu. Wolontariusz chętnie pomaga różnym osobom w wieszaniu plakatów czy rozdawaniu ulotek. Ostatnio jest widywany w pobliżu dworca PKS w Łukowie, gdzie rozdaje ulotki bądź wizytówki z jednym procentem i zachęca do ratowania potrzebujących dzieci.

Piotr Wróbel o swojej pasji i bezinteresownej pomocy podzieli się ze słuchaczami Klubu Kamena. Podczas spotkania zaprezentują się także młodzi poeci z Klubu Młodych Twórców z IV Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Łukowie. O oprawę muzyczną spotkania zadba Patrycja Radomyska. Rozmowę z zaproszonym gościem będzie prowadzić Zofia Kamola.


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE