Reklama

Kacper Kuszewski wystąpił w Łukowie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Łukowski Ośrodek Kultury

Kacper Kuszewski wystąpił w Łukowie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Odtwórca roli Marka w serialu "M jak Miłość" wystąpił w Łukowie na koncercie "Album rodzinny". Wydarzenie wpisywało się w łukowskie obchody 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Kacprowi Kuszewskiemu asystował na pianinie Tomasz Krezymon. Zorganizowany 10 listopada w Łukowskim Ośrodku Kultury koncert „Album rodzinny” wpisał się w łukowskie obchody 100. Rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji placówka przygotowała szereg inicjatyw kulturalnych w ramach tzw. „Łukowskiej Mocy Kultury Wolność jest w Nas”.

Spektakl muzyczny Kacpra Kuszewskiego „Album rodzinny" to pełna humoru podróż do epoki lat 20. i 30. XX wieku ujęta w formę kilkunastu piosenek. Teksty nawiązują stylistycznie do szlagierów międzywojnia, a w muzyce pobrzmiewają rytmy fokstrota, swingu, charlestona i tanga.

Kacper Kuszewski znany jest jako aktor telenoweli „M jak Miłość”. W latach 2016-2018 był wokalistą zespołu Leszcze, którego lider Maciej Miecznikowski również niedawno gościł w Łukowie. Serialowy Marek jest też zwycięzcą turniejów „Taniec z gwiazdami” oraz „Twoja twarz brzmi znajomo”, a obecnie zasiada w jury tego drugiego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE