Reklama

Jetro Cinema Summer: „Był sobie pies”

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Łukowski Ośrodek Kultury

Jetro Cinema Summer: „Był sobie pies” - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Kolejna projekcja w ramach kina letniego Jetro Cinema Summer. W piątek 17 maja o godz. 21 w miejskim amfiteatrze ma zostać wyświetlony film "Był sobie pies" w reżyserii Lasse'a Hallströma. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania seansu w przypadku złej pogody.

„Był sobie pies” to dzieło skierowane raczej do młodszych widzów. Film nakręcono w 2017 r., zaś w tym roku do kin ma wejść jego kontynuacja. O filmie w reżyserii Lasse’a Hallströma czytamy natomiast:

- Najlepszym przyjacielem człowieka jest pies, to fakt. A kto jest najlepszym przyjacielem psa? Bailey, czworonożny bohater tej opowieści nie ma wątpliwości: jego psie życie ma sens tylko u boku pewnego chłopca o imieniu Ethan. Gdy obaj są szczeniakami, wszystko sprowadza się do zabawy. Gdy dorastają, Ethan zamiast za piłką ugania się za dziewczynami, czasem wdaje się w bójkę - wtedy trzeba gryźć wroga w kostkę, a gdy zbije szybę sąsiadów, ktoś musi wziąć winę na siebie. Bailey jest więc szczęśliwy, bo jak każdy pies chce czuć się w życiu potrzebny. Nadchodzi jednak moment, w którym drogi przyjaciół się rozchodzą, a życie Ethana przestaje rozpieszczać. Wtedy Bailey musi wykazać się nad-psią siłą, by odnaleźć przyjaciela i podać mu pomocną łapę - napisano w materiałach dystrybutora.

Na seans pod chmurką zapraszają Łukowski Ośrodek Kultury, Kino Łuków i JETRO Karol Walo. Projekcję zaplanowano w piątek 17 maja o godz. 21:00 w miejskim amfiteatrze. Ze względu na wieczorową porę organizatorzy polecają zaopatrzenie się w ciepłe koce i termosy z gorącą herbatą. W przypadku złej pogody ŁOK zastrzega sobie prawo do odwołania seansu.

Jetro Cinema Summer to goszcząca już czwarty rok w Łukowie akcja wyświetlania filmów pod chmurką. Sponsorem tytularnym cyklu jest firma „JETRO” KAROL WALO. Partnerzy akcji: RUUKKI, PLANNJA, SIBA, VELUX, ISOVER.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE