Reklama

Jazzowe występy uczniów

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Jazzowe występy uczniów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Reprezentanci Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Łukowie - Adrian Olszewski i Kacper Kardas - wystąpili na festiwalu "School & Jazz Festiwal 2018". To cykliczna impreza będąca prestiżowym przeglądem twórczości młodych artystów.

Dwójka uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Łukowie wystąpiła na przeglądzie zespołów jazzowych i rozrywkowych „School & Jazz Festival 2018”. Wydarzenie miało miejsce 17-19 kwietnia w Lubaczowie w województwie podkarpackim, a wystąpili na nim uczniowie szkół i akademii muzycznych z całej Polski.

Adrian Olszewski i Kacper Kardas z PSM im. Mieczysława Karłowicza w Łukowie zaprezentowali utwory fortepianowe przygotowane w duecie oraz solowe wykonania na instrumentach. Adrian grał na fortepianie, a Kacper na saksofonie. Chłopców do udziału w występie przygotowali nauczyciele szkoły muzycznej: Eliza Kamola-Gajek oraz Waldemar Kamola.

Jak czytamy w relacji nadesłanej do Redakcji, możliwość występu wśród profesjonalnych wykonawców było szczególnym wyróżnieniem. Uczestnicy „School & Jazz Festival 2018” zdobywali nowe doświadczenia i umiejętności biorąc udział w warsztatach jazzowych prowadzonych przez wybitnych muzyków.

Na zdjęciach: próby przed występem Adriana i Kacpra.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE