Reklama

Gafy Czarownicy Fafy obejrzane przez 600 młodych widzów

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Tomasz Kanadys

Gafy Czarownicy Fafy obejrzane przez 600 młodych widzów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Jak ważna jest nauka i dlaczego warto chodzić do szkoły - o tym dzieci dowiedziały się, oglądając perypetie Kubusia i Ancymona. Barwną bajkę w Łukowskim Ośrodku Kultury obejrzało prawie 600 dzieci.

Pod koniec października do Łukowskiego Ośrodka Kultury przybyło prawie 600 dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych z całego powiatu. Przybyli, by obejrzeć spektakl teatralny „Gafy Czarownicy Fafy”. Na łukowskiej scenie wystąpili aktorzy z Agencji Artystycznej Bajlandia.  

„Gafy Czarownicy Fafy” to wesoła, dynamiczna i pełna zawadiackich zwrotów akcji bajka, przenosząca dzieci w świat fantazji za sprawą baśniowej muzyki i barwnej scenografii. Dzięki głównym bohaterom, dzieci w bajkowy sposób poznały skomplikowany świat matematyki, dowiedziały się jak cenna jest nauka i dlaczego warto chodzić do szkoły. Bohaterami byli dwaj chłopcy zupełnie się od siebie różniący. Kubuś – rezolutny, dzielny, prawdziwy przyjaciel zwalczający wszelkie zło, prymus i miłośnik rozwiązywania prac domowych. Natomiast Ancymon to jego całkowite przeciwieństwo. To urwis jakich mało, matematyczny żółtodziób i nygus. Mimo tak wielu różnic, między nimi jest prawdziwa przyjaźń, która została wystawiona na próbę gdy na ich drodze pojawiła się Czarownica Fafa płatająca chłopcom różne figle.

Barwną scenografię przygotowała Katarzyna Słomska. O muzykę i aranżacje zadbał Tomasz Frączek.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE