Reklama

Fotografie Artura Rychty

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Łukowski Ośrodek Kultury

Fotografie Artura Rychty - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Artur Rychta to młody fotograf, który już wkrótce zaprezentuje swoje dzieła szerszej publiczności. Na wernisaż zaprasza Łukowski Ośrodek Kultury.

Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Artura Rychty, który odbędzie się we wtorek 17 kwietnia o godzinie 18:00 w Galerii PROwizorium ŁOK. Tego dnia mieszkańcom miasta zaprezentowana zostanie twórczość Artura Rychty, 16-letniego utalentowanego fotografa.

Autor zdjęć z aparatem obeznany jest od piątego roku życia, kiedy rodzice kupili mu amatorską lustrzankę Canona. 

- Pracuję na tym aparacie po dziś dzień i myślę, że posłuży mi jeszcze długi czas. Fotografowałem wszystko wokół: rodzinę, przyrodę, widoki, zwierzęta oraz różne imprezy. Poznawałem nowe funkcje w aparacie i doskonaliłem swoje umiejętności. Spodobało mi się to i od tamtej pory patrzyłem na świat z innej perspektywy – opisuje siebie Artur Rychta.

Młody fotograf jest obecnie uczniem I klasy I Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki. Poza pasją, jaką jest robienie zdjęć, ukończył szkołę muzyczną I stopnia. Lubi uprawiać sport, interesuje się też montażem filmów wideo. Jak sam opisuje, praktycznie cały wolny czas przeznacza na realizację swojej pasji.

- Fotografia jest indywidualnym spojrzeniem przez oczy swojej duszy i umiejętnością uwiecznienia chwili w jednej setnej sekundy. Sztuką jest pokazać coś czego inni bez ciebie by nie zobaczyli - przekonuje autor wystawy.

Wystawę fotografii będzie można oglądać do 6 maja. Wstęp bezpłatny.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE