Reklama

Fabryka Piosenki - kolejne wyróżnienia

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Łukowski Ośrodek Kultury

Fabryka Piosenki - kolejne wyróżnienia - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Wokaliści działającej przy Łukowskim Ośrodku Kultury Fabryki Piosenki odnoszą kolejne sukcesy i zdobywają kolejne wyróżnienia. Placówka postanowiła pochwalić się osiągnięciami swoich podopiecznych.

26 marca w Grójcu odbyły się przesłuchania finałowe w X Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki „O Złotą Nutkę". W tym roku festiwal zorganizowano pod hasłem „Najpiękniejsze polskie piosenki o miłości", a w kategorii dzieci 10-13 lat I miejsce otrzymała Emilia Szcześniak. Młoda wokalistka zaśpiewała piosenkę Anny Jantar „Nie wierz mi, nie ufaj mi”.

Emilka zdobyła też wyróżnienie podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Polskiej Piosenki Rozrywkowej „FIRAleja Gwiazd" w Warszawie, który zorganizowany został kilka dni później. Startowała w nim w kategorii wiekowej 8-11 lat, zaś założeniem festiwalu była pamięć o polskich artystach i twórcach.

Natomiast w piątek 29 marca w Opocznie odbyły się przesłuchania finałowe III Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „ZŁOTY MIKROFON" Opoczno 2019. Jury doceniło w tym konkursie reprezentującą Łukowski Ośrodek Kultury Oliwię Dzido, która zdobyła wyróżnienie w kategorii klas 4-6 szkół podstawowych.

Ponadto podczas odbywającego się niedawno w Łukowie ogólnopolskiego festiwalu „Wesołe Nutki” ogłoszono nazwiska osób, które wezmą udział w Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „ŚPIEWAJĄCY SŁOWIK” w Rykach. W tym konkursie wystąpią Klaudia Borejko, Anastazja Klimiuk i Zuzanna Bochman z Fabryki Piosenki, a także Alicja Dziurdziak ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Łukowie i Andżelika Korczyńska z Zespołu Szkół w Gołaszynie.

Instruktorem wokalnym Fabryki Piosenki ŁOK jest Monika Sołtyszewska-Leśkiewicz.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE