Reklama

Eliminacje konkursów recytatorskich w ŁOK

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Łukowski Ośrodek Kultury

Eliminacje konkursów recytatorskich w ŁOK - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura 23 osoby wzięły udział w eliminacjach konkursu recytatorskiego "W blasku szabasowych świec" i "Fletnia żałobna". Najlepsi z nich będą reprezentować Łuków na zawodach wojewódzkich.

Eliminacje odbywały się 13 listopada w Łukowskim Ośrodku Kultury. Komisja w składzie Anna Kistelska, Jolanta Gnas-Zienkiewicz i Alicja Dymitruk nominowała do eliminacji wojewódzkich 22. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego Julię Drozd, Kajetana Domańskiego, Julię Semczuk i Bartłomieja Niewęgłowskiego (wszyscy ŁOK, instruktor: Sławomir Żyłka). Wyróżnienie otrzymali natomiast Maciej Radomyski (ŁOK) i Antonina Kozłowska (Wola Gułowska, instruktor: Zofia Kozłowska). Eliminacje wojewódzkie 22. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego odbędą się  27 i 28 listopada w Lublinie

Natomiast w turnieju „Fletnia żałobna” wyróżnienia otrzymali Marcel Dziewulski (SP nr 2 w Łukowie, instruktor Monika Duszyńska) Kinga Paudyna (ZS nr 2 w Łukowie, instruktor Agnieszka Zarzycka). W Turnieju Poezji i Prozy Żydowskiej „W blasku szabasowych świec” nagrodzono Julię Sposób (I LO w Łukowie, instruktor Marzena Rusinek).
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE