Czołowe miejsca w turniejach dla „Podlasiaków”

Autor: | Zdjęcie: UM Biała Podlaska

Czołowe miejsca w turniejach dla „Podlasiaków” - Zdjęcie główne

Kultura Trzecie miejsce w kat. 7-9 lat i piąta pozycja w tej samej grupie wiekowej a także półfinał dla pary w kat. 10-12 lat i piąta pozycja tancerzy w kat. 16-18 lat. To wyniki z jakimi zakończyli ostatnio turnieje tancerze ZPiT ?Podlasiacy?.

Członkowie „Podlasiaków” zaprezentowali się na XVII Regionalnym Turnieju Tańców Polskich „O Złoty Klucz”, VIII Ogólnopolskim Turnieju Tańców Polskich „O Szablę Kmicica” oraz na IV Mistrzostwach Podlasia w Tańcach Polskich „O różę pani Basi”.

Niewątpliwie sukcesem zakończył się turniej dla Gabrieli Kozłowskiej i Adama Makarskiego, którzy zajęli 3 miejsce w kategorii I D (7-9 lat). W tej samej grupie wiekowej 5 miejsce wywalczyła para Aleksandra Och i Feliks Makarski, w turnieju regionalnym. W kategorii IV A (16-18 lat) Justyna Buczyło i Dominik Skoczeń zajęli 5 miejsce, a Aleksandra Pawłowska i Piotr Nitychoruk (kat. II D 10-12 lat) dotarli do półfinału.