Reklama

„Co będzie jutro...” - ŁOK zaprasza na wernisaż

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Łukowski Ośrodek Kultury

„Co będzie jutro...” - ŁOK zaprasza na wernisaż - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza na wernisaż prac Doroty Panasiuk "Co będzie jutro...". Wydarzenie zaplanowano na piątek 23 listopada o godz. 18:00 w Galerii PROwizorium.

Dorota Panasiuk (Dorotea) to łukowianka z urodzenia, która od wczesnych lat przejawiała zainteresowanie sztuką i grafiką. Zamiłowanie wykazywała już na kółkach plastycznych w szkole podstawowej, liceum, w klubie przy Zakładach Mięsnych, w Łukowskim Ośrodku Kultury, czy poprzez szkice w zeszytach przedmiotowych.

Autorka wystawy założyła w Łukowie rodzinę i razem z mężem wychowuje swoje córki. Na co dzień pracuje z wychowankami Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zespole Placówek w Łukowe. Po wielu latach „w uśpieniu”, wraca do rysowania. Od czasu do czasu maluje, tworzy kolaże. Inspiracją są dla niej prace nawiązujące do art deco, kubizmu, informel. Ulubionym narzędziem Doroty Panasiuk jest marker.

Łukowianka zdecydowała się za namową bliskich pokazać mieszkańcom miasta, co mieści się w jej głowie. W piątek 23 listopada odbędzie się wernisaż prac autorki, która również bardzo dużo uwagi poświęca słuchaniu muzyki. Towarzyszy jej niemal zawsze i wszędzie, stąd wernisaż uświetnią ulubione rytmy w tle.

Wystawa dostępna będzie dla odwiedzających do 14 grudnia 2018 roku. Wstęp wolny. Początek o godz. 18.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE