Reklama

Charytatywne piosenki świąteczne dla potrzebujących

Opublikowano: pt, 23 gru 2016 16:07
Autor: | Zdjęcie: ECSJ Eurolingua

Charytatywne piosenki świąteczne dla potrzebujących - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Kolędy i świąteczne piosenki w językach obcych rozbrzmiały w zeszły piątek w Siedlcach podczas XIV charytatywnej gali Christmas Party 2016. Jej organizatorem było Europejskie Centrum Szkolenia Językowego Eurolingua.

Charytatywna gala świąteczna jest organizowana już od 14 lat w Siedlcach. Każdego roku na scenie spotykają się uczniowie ECSJ Eurolingua, którzy wykonują najpiękniejsze kolędy i świąteczne piosenki w językach obcych. Utworzy prezentowane są w języku angielskim, rosyjskim, hiszpańskim, litewskim, francuskim, niemieckim i oczywiście polskim. Każdy z utworów jest też jednocześnie dedykacją dla Mecenasów i Sponsorów Gali. Tak też było w piątek 16 grudnia w Siedlcach.

Tegoroczny koncert odbył się w sali bankietowej Orchidea w Siedlcach, zaś zadedykowano go potrzebującym osobom z Domu Dziecka Na Zielonym Wzgórzu w Kisielanach i dzieciom z Solecznik na Litwie. Ponadto na zaproszenie Starosty siedleckiego dzieci z Solecznik i dzieci z Kisielan spędziły miły wieczór w Domu Pracy Twórczej Reymontówka na ognisku połączonym ze spotkaniem przy muzyce i kolacją.

Organizatorzy składają szczególne podziękowania Mecenasom i Sponsorom Gali, dzięki pomocy których w koncercie uczestniczyć mogły dzieci. Podziękowania ze strony ECSJ Eurolingua kierowane są m.in. do władz Miasta i Gminy Siedlce oraz Powiatu Siedleckiego, posłów i europosłów z regionu siedleckiego, Marszałka Województwa Mazowieckiego, przedstawicieli Wschodniej Izby Gospodarczej i innych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE