Reklama

Caro Dance dla mam

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wioletta Ekielska

Caro Dance dla mam - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Ponad 80 tancerzy wystąpiło wczoraj w Łukowskim Ośrodku Kultury. Młodzi artyści wytańczyli swoim mamom najserdeczniejsze życzenia.

Dzień Matki coraz bliżej. Różne grupy artystyczne, właśnie z okazji tego dnia, prezentują przed swoimi najbliższymi swoje umiejętności. A było co oglądać. Na scenie zatańczyła utalentowana młodzież ze Szkoły Tańca do Caro Dance Łuków. Zachwycali i wzruszali także najmłodsi.

Podczas wczorajszego koncertu zaprezentowały się maluchy w strojach kurczaczków, juniorzy w utworze „Bounce”, klasa I zatańczyła do dźwięków „I’m in love with the monster” a uczniowie z klasy II zaprezentowali się w utworze „Black & Gold”. Nie zabrakło Mini Formacji Jazz Juniorzy Łuków.

Poniedziałkowy koncert to także występy solo, duety czy trio. Zgromadzeni w sali widowiskowej Łukowskiego Ośrodka Kultury mogli podziwiać nagradzanych na wielu festiwalach tancerzy. Przed łukowską publicznością wystąpili m.in. Wiktoria Trochimiak, Nikola Świderska, Marcel Celiński, Kinga Mościcka i wiele innych utalentowanych mieszkańców naszego miasta.

Koncert „Wytańczone życzenia” był nie tylko okazją do zaprezentowania umiejętności artystycznych, ale także złożenia życzeń mamom. Szerszej publiczności Szkoła Tańca do Caro Dance Łuków zaprezentuje się podczas Dni Łukowa już w ten weekend.   Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE