Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Biblioteki zapraszają na wakacyjne konkursy z książką

kultura Wystarczy zabrać książkę na wakacje, albo czytać w domu pod jabłonią, zrobić zdjęcie i wysłać je do biblioteki. Tak można wziąć udział w konkursie.

mo

Opublikowano: 31 lipca 2020 09:00 | Aktualizacja: 30 lipca 2020 21:26

GMINA KRZYWDA Gminna Biblioteka Publiczna w Krzywdzie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym " Z książką w tle" .

Zrób zdjęcie z książką na wakacjach. Przyślij do 15 września na adres:[email protected], w temacie wpisując "Wakacje". Prace będą oceniane w 2 kategoriach: 1. dzieci i młodzież do klasy VI włącznie oraz 2. młodzież od klasy VII i dorośli. należy zgłaszać maksymalnie 3 zdjęcia, które nie zostały wykorzystaneinnych konkursach.  Informacje i regulamin na stronie biblioteki w Krzywdzie.

 

 

GMINA STANIN  Także Gminna Biblioteka Publiczna w Staninie  zaprasza wszystkich czytelników, niezależnie od wieku do udziału w konkursie "Wakacje z książką". Konkurs ma zasięg lokalny i dotyczy czytelników GBP w Staninie. Nagrodzone zostaną najciekawsze, kreatywne fotografie.

 

Prace konkursowe należy zgłaszać mailowo, na adres [email protected], w tytule trzeba podać nazwę: zdjęcie z wakacji. Zdjęcie powinno być zapisane w formacie jpg. Jego tematykę powinna stanowić książka, czytelnik z książką, w dowolnym miejscu spędzania wakacji. Wyróżnione prace zostaną opublikowane na stronie internetowej i fb biblioteki. Zgłoszenia do konkursu do 31 sierpnia do g. 15:00.

 

Zwycięzcy będą mogli  odbierać nagrody w siedzibie GBP w Staninie, do końca września. Cały regulamin na stronie internetowej biblioteki.

 

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.