Reklama

Będą recytować Twardowskiego

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Łukowski Ośrodek Kultury

Będą recytować Twardowskiego - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza do udziału w konkursie recytatorskim poświęconym ks. Janowi Twardowskiemu. Odbędzie się on 4 grudnia.

Łukowski Ośrodek Kultury oraz Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie zapraszają do udziału w XVII Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy ks. Jana Twardowskiego „Uśmiech Pana Boga”. Wydarzenia adresowane jest do dzieci i młodzieży z placówek kulturalnych i oświatowych.

Konkurs będzie przeprowadzony w dwóch kategoriach artystycznych. Pierwszą z nich będzie turniej recytatorski dla uczniów szkół podstawowych i szkół średnich, który obejmuje dwa utwory recytowane, pisane wierszem lub prozą a także kolaż tekstów. Drugim występem będzie monodram wierszy, opowiadań i homilii ks. Jana Twardowskiego, który będzie można wzbogacić o środki teatralne - gest, muzykę, elementy scenograficzne - jeżeli posłużą one twórczej interpretacji.

Konkurs odbędzie się we wtorek 4 grudnia o godzinie 10:30 w Sali Widowiskowej Łukowskiego Ośrodka Kultury. Organizatorzy proszą o dostarczenie kart zgłoszeniowych do 22 listopada. Regulamin oraz kartę zgłoszeniową można pobrać na stronie internetowej ŁOK POD TYM ADRESEM.


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE