Reklama

\"Bądź mi wróżką\" przyniosła mu wygraną. Zaśpiewał ją łukowianom

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wioletta Ekielska

\"Bądź mi wróżką\" przyniosła mu wygraną. Zaśpiewał ją łukowianom - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura W niedzielne popołudnie na scenie Łukowskiego Ośrodka Kultury wystąpił Łukasz Bojaczuk. Zaśpiewał m.in. utwór, który w Krakowie przyniósł mu pierwsze miejsce.

Łukasz Bojaczuk jest jedny ze stypendystów Burmistrza Miasta. W niedzielę wystąpił przed łukowską publicznością. Zaczął w towarzystwie koleżanek: Marty Skurki i Anastazji Klimiuk oraz instruktorki śpiewu Moniki Sołtyszewskiej. Tego wieczoru rozbrzmiały nie tylko polskie, ale także angielskie nuty. Nie mogło zabraknąć piosenki, która podczas konkursu \"Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka\" w Krakowie przyniosła Łukaszowi I miejsce. \"Bądź mi wróżką\", jak i \"Żurawie origami\" zachwyciły publiczność. Łukasz zaśpiewał także piosenkę autorstwa łukowianki Pauliny Grochowskiej.

Na co dzień Łukasz Bojaczuk jest uczniem Zespołu Szkół nr 3 w Łukowie. Swój wokalny talent rozwija m.in. w Fabryce Piosenki Łukowskiego Ośrodka Kultury oraz w siedleckim Teatrze ES. Łukasz jest laureatem wielu konkursów na różnych szczeblach. Do największych jego osiągnięć należy I miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Dzieci i Młodzieży „Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka” w Krakowie, I miejsce w Konkursie „DEBIUT” w Siedlcach oraz III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki „Wygraj Sukces” w Tarnobrzegu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE