Reklama

Arcymistrz i Supermistrz - choć uczeń I klasy

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: PSM Łuków

Arcymistrz i Supermistrz - choć uczeń I klasy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Uczniowie klas pierwszych łukowskiej szkoły muzycznej wzięli udział w II Ogónopolskim Konkursie Instrumentalnym \"I pierwszak może być mistrzem\". Wrócili z tytułami.

W ubiegłym roku w konkursie wzięło udział 47 pierwszoklasistów. W tym roku liczba urosła już do ponad stu. Wśród młodych instrumentalistów, którzy pojechali do Warszawy, znaleźli się także uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Mieczysława Karłowicza w Łukowie.

Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny \"I pierwszak może być mistrzem\" odbywał się od 12 do 13 listopada w Warszawie. Do rywalizacji stanęli pierwszoklasiści z Warszawy, Garwolina, Sieradza, Gdańska, Białej Podlaskiej, Katowic, Zakopanego, Lublińca, Ełku, Siedlce i Łukowa. Zamysłem organizatora była: 

chęć docenienia wkładu pracy i zaangażowania dzieci na początku edukacji muzycznej, a przez to zachęcenie do dalszej nauki i rozwijanie umiejętności w grze na wybranym instrumencie - czytamy na stronie organizatora.

Nasi młodzi instrumentaliści wrócili z nagrodami. Łucja Mateńko na skrzycpach zdobyła tytuł Arcymistrza i Grand Prix. Tytuł Supermistrza zdobyli: Nela Konopińska (fortepian), Gabriela Szmulik (trąbka) oraz Marcin Wolny (flet).

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE