Reklama

Alicja Dziurdziak i Klaudia Borejko na scenie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wioletta Ekielska

Alicja Dziurdziak i Klaudia Borejko na scenie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Wczoraj wieczorem w Klubie Decybel odbył się recital artystyczny, na który zaprosiły mieszkańców miasta Alicja Dziurdziak i Klaudia Borejko.

W poniedziałkowy wieczór przed zgromadzoną publicznością wystąpiły kolejne stypendystki Burmistrza Miasta. Obie młode i utalentowane wokalistki zaczarowały przybyłych gości wykonaniem polskich piosenek.  

Alicja Dziurdziak jest uczennicą VI klasy Szkoły Podstawowej nr 5. Śpiewu uczy się w Studiu Wokalnym „Fever”. Na swoim koncie ma liczne osiągnięcia m.in.: I miejsce w VII Powiatowym Konkursie Kolęd i Pastorałek „Anielskie Śpiewanie” w Woli Gułowskiej, III miejsce w Wojewódzkim Przeglądzie Twórczości Artystycznej „Kulturomaniak” w Mrozach, II miejsce w Wojewódzkim Festiwalu Piosenki „Prezentacje” w Międzyrzecu Podlaskim oraz liczne wyróżnienia wśród których znajduje się to „wyśpiewane” na Ogólnopolskim Festiwalu Dzieci i Młodzieży „Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka” w Krakowie.  

Klaudia Borejko jest uczennicą Gimnazjum nr 2 w Łukowie. Swoje umiejętności wokalne, tak jak Alicja, szkoli w Studiu Wokalnym „Fever”. „Wyśpiewała” liczne nagrody na konkursach o szczeblu wojewódzkim, ale także ogólnopolskim. Na liście osiągnięć znajduje się m.in. : I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Piosenki, I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Wygraj Sukces” oraz I miejsce w Ogólnopolskich Konkursach Piosenki w Warszawie czy Krakowie.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE