Reklama

Reklama

,,Ziemia Łukowska nocą” - konkurs fotograficzny

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

,,Ziemia Łukowska nocą” - konkurs fotograficzny - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje łukowskie Muzeum Regionalne w Łukowie wspólnie z Towarzystwem Przyjaciół Ziemi Łukowskiej zaprasza wszystkich chętnych do udziału w konkursie fotograficznym pt. ,,Ziemia Łukowska nocą”.

Reklama

Spacerując po ulicach miast i miasteczek po zmroku lub nocą widzimy pięknie ozdobione i oświetlone domy, ogrody, parki, pomniki czy gmachy użyteczności publicznej. Szczególny urok mają bożonarodzeniowe iluminacje, które można podziwiać podczas świąt i karnawału.

 - Zachęcamy Państwa do wykonania zdjęć ukazujących naszą piękną Ziemię Łukowską w wieczornej i nocnej scenerii oraz wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pt. „Ziemia Łukowska nocą”. Konkurs ma na celu rozwijanie pasji, zainteresowań dziedziną fotografii, pobudzaniu wyobraźni, a także promowanie walorów Ziemi Łukowskiej, pokazanie miejsc niezwykłych oraz atrakcyjnych turystycznie. W konkursie mogą wziąć udział zarówno fotoamatorzy jak i pasjonaci fotografii. Efekty będzie można oglądać podczas prezentacji na stronie internetowej oraz na profilu społecznościowym muzeum. Poniżej prezentujemy regulamin konkursu. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Regulamin oraz oświadczenie są dostępne na stronie internetowej lub w gmachu muzeum. Na prace czekamy do końca lutego 2022 r. Zapraszamy serdecznie - piszą organizatorzy.

Regulamin konkursu:

ORGANIZATOR:

1. Muzeum Regionalne w Łukowie

2. Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Łukowskiej

CEL KONKURSU:

1. Konkurs ma na celu rozwijanie zainteresowań fotografią, rozbudzanie wyobraźni, promowanie walorów Ziemi Łukowskiej tj. przyrody, architektury, miejsc związanych z historią oraz współczesnych atrakcji naszego regionu.

ZASADY KONKURSU:

1. Przedmiotem konkursu będzie wykonanie fotografii ukazującej Ziemię Łukowską w porze wieczornej lub nocnej.

2. W konkursie może wziąć udział każdy, kto interesuje się fotografią.

3. Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie prac do dnia 28.02.2022 r. na adres e-mail: [email protected]

4. Każdy uczestnik może nadesłać maksymalnie 3 zdjęcia.

5. Uczestnik konkursu zobowiązany jest przesłać na adres muzeum wypełnione oświadczenie. Oświadczenie jest dostępne na stronie internetowej muzeum:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy