Reklama

Reklama

Zgłaszajcie kandydatów na Człowieka Roku 2022 Ziemi Łukowskiej! Rusza plebiscyt "Wspólnoty Łukowskiej" i Łuków24

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Zgłaszajcie kandydatów na Człowieka Roku 2022 Ziemi Łukowskiej! Rusza plebiscyt "Wspólnoty Łukowskiej" i Łuków24 - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Informacje łukowskie Przed nami kolejna edycja plebiscytu na Człowieka Roku Ziemi Łukowskiej. Na nominacje kandydatów czekamy do 31 stycznia!

Reklama

 CZŁOWIEK ROKU 2022 - KTO ZASŁUŻYŁ NA TYTUŁ?

Po zawirowaniach związanych z epidemią koronawirusa wracamy do naszego plebiscytu Człowiek Roku Ziemi Łukowskiej. Zgłaszajcie osoby, które zmieniają naszą rzeczywistość, odnoszą sukcesy w działalności społecznej, zawodowej, kulturalnej czy sportowej, bezinteresownie pomagają innym, poświęcają swój prywatny czas, chętnie włączają się w działalność charytatywną, rozsławiają Ziemię Łukowską. Szczególnie zależy nam na wyróżnieniu osób, które w ubiegłym 2022 r. roku działały na rzecz Ziemi Łukowskiej i mieszkańców. Można zgłosić osoby mieszkające lub działające na terenie naszego powiatu, które wyróżniają się zaangażowaniem na rzecz lokalnej społeczności w każdej z dziedzin: kultury, polityki, pracy z dziećmi i młodzieżą, działalności charytatywnej. Mogą to być nauczyciele, radni, sołtysi, politycy, członkowie stowarzyszeń, strażacy zawodowi i ochotnicy, policjanci, członkinie KGW, lokalni twórcy i inne osoby angażujące się w życie lokalnych społeczności lub pomoc innym.

KAŻDY MOŻE ZGŁOSIĆ KANDYDATA

Swojego kandydata może zgłosić każdy. Wystarczy dostarczyć do naszej redakcji zgłoszenie zawierające imię i nazwisko kandydata do tytułu oraz krótkie uzasadnienie nominacji.  Finałową dziesiątkę kandydatów, którzy wezmą udział w głosowaniu, wyłoni kolegium redakcyjne. Potem ruszy głosowanie. 

DO 31 STYCZNIA Zgłoszenia (do 31 stycznia) można dostarczyć do redakcji: osobiście, wrzucić do redakcyjnej skrzynki na płocie przy drzwiach do redakcji, przesłać pocztą na adres: Tygodnik "Wspólnota Łukowska", ul. Kwiatkowskiego 5, 21-400 Łuków lub mailem: lukow@24wspolnota.pl lub wspolnota_lukow@o2.pl oraz zgłosić na naszych facebookach: Wspólnota Łukowska lub Łuków 24 .

GŁOSOWANIE CZYTELNIKÓW

Laureat zostanie wybrany przez głosowanie Czytelników. Tytuł Człowieka Roku 2022 Ziemi Łukowskiej i statuetkę otrzyma osoba, która zgromadzi największą ilość Waszych głosów.          

W UBIEGŁYCH LATACH ZASZCZYTNY TYTUŁ CZŁOWIEKA ROKU ZIEMI ŁUKOWSKIEJ ZDOBYLI:    

Śp. Zofia Polak - Człowiek Roku 2013, działaczka na rzecz seniorów;

Grażyna Kulik - Człowiek Roku 2014, zaangażowana w działalność na rzecz osób z autyzmem i ich rodzin;

Mieczysław Gaja - Człowiek Roku 2015, rzeźbiarz, twórca łukowskiej szkółki rzeźbiarskiej ;

Anna Mościcka – Człowiek Roku 2016, społeczniczka, zaangażowana w działalność stowarzyszenia Trzeciak w gminie Trzebieszów;

Piotr Płudowski - Człowiek Roku 2017, w czasie plebiscytu radny Rady Miasta Łuków, nauczyciel, przedsiębiorca, dziś burmistrz Łukowa;

Dariusz Szustek - Człowiek Roku 2017, w czasie trwania plebiscytu burmistrz Łukowa, dziś starosta łukowski;

Maciej Cybulski - Człowiek Roku 2018, wtedy dyrektor Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej, dziś zastępca wójta gminy Krzywda;

Justyna Sudowska - Człowiek Roku 2019, przewodnicząca KGW Turczanki ;  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy