Reklama

Reklama

Wsparcie finansowe dzieci z rodzin pegeerowskich, min. na laptopy

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Wsparcie finansowe  dzieci z rodzin pegeerowskich, min. na laptopy   - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje łukowskie GMINA STANIN Na chwilę obecną z terenu gminy Stanin, na wykazie uprawnionych do dofinansowania jest : PHRIN JELENIEC. Do 22 października do Urzędu Gminy Stanin można składać wnioski w ramach wsparcia dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym.

Reklama

Wnioski wrzucamy do urny na wejściu do urzędu. Na chwilę obecną z terenu gminy Stanin, na wykazie uprawnionych do dofinansowania jest : PHRIN JELENIEC. Listy są aktualizowane, gmina będzie  informować o każdej zmianie. Wnioski do pobrania na stronie internetowej gminy lub w Urzędzie Gminy - wyłożone są także na parterze w Urzędzie Gminy Stanin.  Dofinansowanie będzie można otrzymać na: sprzęt komputerowy z urządzeniami peryferyjnymi i akcesoriami oraz niezbędnym oprogramowaniem, umożliwiających pracę zdalną, w tym niezbędne akcesoria i oprogramowanie dla osób z niepełnosprawnościami (w przypadku zakupu komputera powyżej 3,5 tys. zł oraz tabletu powyżej 1,5 tys. zł niezbędne będzie uzasadnienie przez Wnioskodawcę wysokości kosztów zakupów takiego sprzętu); ubezpieczenie zakupionego sprzętu komputerowego; usługę zapewniającą dostęp do Internetu na sprzęcie komputerowym zakupionym w ramach projektu, w przypadku, gdy opiekun prawny w oświadczeniu wskaże na brak możliwości zapewnienia usługi dostępu do Internetu.

Wnioski w formie internetowej:

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy